O nás

Když je Vaše práce koníčkem, vášní a posedlostí, pak v ní dosáhnete úspěchu

Just Media je profesionální tým designérů, developerů webů, SEO analytiků, odborníků na sociální média a reklamních konzultantů, kteří jsou připraveni Vám vždy dodat 100% servis a dosáhnout Vašich kýžených výsledků.

Věříme, že každé podnikání, od drobných živnostníků po velké korporace, má mít šanci uspět ve světě internetu. Naše znalosti a zkušenosti právě ve Vašem oboru znodnotíme maximálně ve prospěch Vaší společnosti. Každý klient je unikátní a jeho společnost funguje jinak, proto stavíme řešení vždy na míru. Koncepci naší spolupráce postavíme na Vašich cílech. Snažíme se pochopit Váš business a pracujeme na Vašich obchodních výsledcích, chceme být Vašimi partnery, klademe důraz na marketing, který můžeme měřit.

Jsme full-service online agentura, která Vás zasvětí nebo kompletně za Vás zajistí veškeré marketingové aktivity potřebné k dosažení Vašich cílů. Máme talentované a zkušené designéry, kteří pro Vás vytvoří stránky, na které budete pyšní. Vytvoříme design moderní, profesionální a splňující SEO požadavky. Návštěvníci Vašich webových stránek musí poznat, v čem se lišíte od jejich konkurence. Ať už očekávají profesionální prezentaci Vašeho podnikání, hledají informace nebo zábavu, je důležité jim tento prostor poskytnout.

V co věříme a jak pracujeme:

  • Marketingové nástroje, které jsou měřitelné – náš závazek
  • Partnerská spolupráce – potřebujeme znát Váš obor, abychom docílili tížených výsledků, nejsme jen agentura
  • Komplexní řešení – přesně stanovené cíle, využíváme všech dostupných zdrojů – návratnost
  • Generování poptávky – budování důvěryhodnosti a loajality Vaší značky
  • Podělíme se o naše znalosti – předběhněte vaši konkurenci

Naše kroky jsou jednoduché:

Přesně definujeme Vaši cílovou skupinu a jejich potřeby. Provedeme audit Vašich stránek, abychom mohli identifikovat, zda a jaká kritéria splňujete, abyste tyto potřeby potkali. Identifikujeme překážky, které stojí konverznímu poměru, a vytvoříme plán, jak zefektivnit uživatelské rozhraní a cestu napříč webem. Optimalizací uživatelské přívětivosti pak pracujeme na zlepšení výkonu webu.

Výkonnostní internetový marketing

Výkonnostní marketing se zaměřuje na výkon, kterým chápeme konkrétní měřitelnou aktivitu v podobě splnění cíle kampaně uživatelem na Vašem webu.

Branding, rozvoj značky

Vytváříme pozitivní mediální obraz o značce, společnosti a její nabídce, posilujeme důvěryhodnost a zdůrazňujeme odlišnost klienta od ostatních. 

Tvorba webů a eshopů

Webdesign, tvorba nových webových stránek, microsite, vše splňující moderní požadavky. Postavte si web, co Vám bude vydělávat.

Sociální sítě a reklamní formáty

Strategie marketingu se dnes neobejde bez sociálních sítí, využijte jejich potenciálu i ve Vašem oboru.

Nákup médií

Kreativní zpracování mediaplánu v rámci všech dostupných formátů a médií s maximální efektivitou.

Reputation Management

Cílené aktivity směřující ke sledování, ochraně a ovlivňování reputace Vaší značky v rámci komunikační strategie.

Všechny služby