Content Marketing

Taky jste slyšeli, že Obsah je král?

Své cílové skupině uživatelů musíte pravidelně dodávat kvalitní, informativní a relevantní obsah.

Služba Content Marketing zahrnuje komplexní strategii cílenou na obsah webových stránek, tiskové zprávy, newslettery a více. Buduje povědomí, důvěryhodnost, atraktivitu a podporuje aktivitu Vašich zákazníků. Naši profesionální textaři mají bohaté zkušenosti s velkou řadou témat. Zajístíme Vám balíček přímo na míru dle Vašich aktuálních potřeb.

Obsah webových stránek  je zjednodušeně vše, co vidíte na vašem webu. Tímto obsahem informujete návštěvníky stránek o  Vašem podnikání.

Tiskové zprávy poskytují důvěryhodné informace o Vaší společnosti a jsou distribuovány co nejpřesněji, aby zasáhly Vaši cílovou skupinu.

Newslettery jsou v poměru cena výkon velice efektivním zdrojem k oslovením Vašich potenciálních zákazníků. Vytvoříme Vám design i obsah Vašich newsletterů a zajistíme pro Vás jejich rozeslání.

Blogování je jedna z nejhodnotnějších forem tvorby Vašeho obsahu a celkově budování povědomí o Vaší společnosti. Můžete ovlivnit Vaše zákazníky a získat i kvalitní linky na Vaše webové stránky.

Výkonnostní internetový marketing

Výkonnostní marketing se zaměřuje na výkon, kterým chápeme konkrétní měřitelnou aktivitu v podobě splnění cíle kampaně uživatelem na Vašem webu.

Branding, rozvoj značky

Vytváříme pozitivní mediální obraz o značce, společnosti a její nabídce, posilujeme důvěryhodnost a zdůrazňujeme odlišnost klienta od ostatních. 

Tvorba webů a eshopů

Webdesign, tvorba nových webových stránek, microsite, vše splňující moderní požadavky. Postavte si web, co Vám bude vydělávat.

Sociální sítě a reklamní formáty

Strategie marketingu se dnes neobejde bez sociálních sítí, využijte jejich potenciálu i ve Vašem oboru.

Nákup médií

Kreativní zpracování mediaplánu v rámci všech dostupných formátů a médií s maximální efektivitou.

Reputation Management

Cílené aktivity směřující ke sledování, ochraně a ovlivňování reputace Vaší značky v rámci komunikační strategie.

Všechny služby