Blogging

Blog Vám zajistí kvalitní obsah z Vašeho oboru

Váš blog od začátku připravíme a nastartujeme, převezmeme a oživíme stávající nebo napravíme nedostatky špatně vedeného blogu. 

 

Zahrnutí blogu do svého marketingového portfolia je jedna z nejefektivnějších cest, kterou může webová stránka splnit požadavky vyhledávačů z pohledu kvalitního a relevantního obsahu. Velice tím u SEO prací pak pomáháte k lepšímu umístění ve vyhledávačích. Blog Vám poskytne současně prostor, ve kterém dáte nahlédnout do svého oboru a společnosti. Upevňuje to viditelnost a také důvěryhodnost Vaší společnosti.

Blogy jsou zpravidla chronologicky řazené příspěvky z oboru od jednoto nebo více autorů. Bývají tématicky konkrétně zaměřené, umožňují diskuzi k tématu a další šíření a to formou sdílení obsahu. Každý blogger se musí zamyslet nad tím, čeho se snaží dosáhnout, jestli má podchycený reputation management, správně rozvrhnout témata, aby své podklady pro téma, značku/klienta a jeho strategii správně připravil.

Blogování se stává důležitým nástrojem, je součástí Content marketingu. Klíčem je vybudování kvalitního obsahu. Náš tým využívá analýzy klíčových slov a trendy v daném oboru k utváření každého blogu a dílčího příspěvku. Obsah je král – heslo, které se dostává stale vice do povědomí a není možné ho přejít. Rada nad zlato, pište pro své uživatele, ne pro roboty. Připravujeme pro Vás sérií článků, jak na blogování, sociální sítě a content marketing a mnohem více. Chcete vědět víc, sledujte nás nebo nás kontaktujte.

Výkonnostní internetový marketing

Výkonnostní marketing se zaměřuje na výkon, kterým chápeme konkrétní měřitelnou aktivitu v podobě splnění cíle kampaně uživatelem na Vašem webu.

Branding, rozvoj značky

Vytváříme pozitivní mediální obraz o značce, společnosti a její nabídce, posilujeme důvěryhodnost a zdůrazňujeme odlišnost klienta od ostatních. 

Tvorba webů a eshopů

Webdesign, tvorba nových webových stránek, microsite, vše splňující moderní požadavky. Postavte si web, co Vám bude vydělávat.

Sociální sítě a reklamní formáty

Strategie marketingu se dnes neobejde bez sociálních sítí, využijte jejich potenciálu i ve Vašem oboru.

Nákup médií

Kreativní zpracování mediaplánu v rámci všech dostupných formátů a médií s maximální efektivitou.

Reputation Management

Cílené aktivity směřující ke sledování, ochraně a ovlivňování reputace Vaší značky v rámci komunikační strategie.

Všechny služby