Facebook a další sociální sítě

Sociální sítě se stávají nezbytností každého oboru

Sociální sítě jsou fenoménem dnešní komunikace. Využívají se nejen pro soukromé účely, ale společnosti stále více kladou důraz na oslovení svých stávajících i nových potenciálních zákazníků. 

 

Sociální sítě jsou silný marketingový nástroj, dnes téměř nepostradatelný, kterým docílíte nejen kvalitní výsledky prodejů ale i posílení značky (další nástroje pro branding naleznete zde). Je důležité správně vybrat, kterou sociální síť využít a jakou formou.

Ze všeho nejdřív pro Vás odhadneme potenciál sociálních sítí, tedy co od nich očekávat. Na základě vašich požadavků definujeme cíle, strategii k jejich dosažení a metriky, kterými budeme kampaň hodnotit. Dále doporučíme, jak s profilem pracovat i vhodnou propagaci Vašich služeb, akcí, soutěží a všeho, co potřebujete komunikovat pro ty, co je přímo nehledají přes jiné zdroje.

Sociální sítí číslo jedna je u nás Facebook.  Další sociální sítě doporučujeme společnostem, které mají bohatý obsah vhodný pro online komunikaci – informace ze společnosti, o lidech, fotky, videa, případové studie apod. Je nutné se jim kontinuálně věnovat. Zhodnotíme, které sítě jsou pro Váš obor a konkrétně Vaši společnost vhodné a jak je využít. Mezi tyto sítě, se kterými je možné pracovat, patří Twitter, Flickr, YouTube, Google Plus, Pinterest, Foursquare, Instagram, Fiddme a další.

Co pro Vás můžeme udělat:

  • Vytvoření nového profilu/Redesign stávajícího profilu
  • Tvorba grafiky – úvodní bannery, titulních fotek a pozadí, kde je potřeba, pokud nemáte k dispozici (kvalitní design spolu s obsahem rozhoduje, zda se uživatel do komunikace s Vámi zapojí)
  • Propojení profilů s Vašimi webovými stránkami
  • Komunikace na sociálních sítích za Vás – dle počáteční strategie
  • Statistiky z profilu sociální sítě spolu s Google Analytics na Vašem webu
  • Tvorba aplikací
  • Možnost školení  – Jak profily založit, co na nich komunikovat, jak získat nové zákazníky, aplikace a soutěže, propojení s webovými stránkami, inzerce a další

Výkonnostní internetový marketing

Výkonnostní marketing se zaměřuje na výkon, kterým chápeme konkrétní měřitelnou aktivitu v podobě splnění cíle kampaně uživatelem na Vašem webu.

Branding, rozvoj značky

Vytváříme pozitivní mediální obraz o značce, společnosti a její nabídce, posilujeme důvěryhodnost a zdůrazňujeme odlišnost klienta od ostatních. 

Tvorba webů a eshopů

Webdesign, tvorba nových webových stránek, microsite, vše splňující moderní požadavky. Postavte si web, co Vám bude vydělávat.

Sociální sítě a reklamní formáty

Strategie marketingu se dnes neobejde bez sociálních sítí, využijte jejich potenciálu i ve Vašem oboru.

Nákup médií

Kreativní zpracování mediaplánu v rámci všech dostupných formátů a médií s maximální efektivitou.

Reputation Management

Cílené aktivity směřující ke sledování, ochraně a ovlivňování reputace Vaší značky v rámci komunikační strategie.

Všechny služby