Efektivní marketing na Facebooku

10.06.2014 13:12

Kurz ušitý na míru právě pro Vaši společnost a Váš obor. Ovládněte Facebook a vytvořte stránku, kterou budou chtít všichni sledovat!

Přijďte k nám na školení Efektivní marketing na Facebooku, díky kterému si naučíte využití této sociální sítě na podporu Vašich marketingových a obchodních aktivit. Každý termín připravujeme individuálně pro jeho účastníky. Naučíte se plně převzít a úspěšně spravovat své profily od prvního dne. Žádný obor pro nás není překážkou a naučíme Vás využít potenciál nejen Facebooku. Odtajníme Vám zákulisí této sociální sítě a naše know how získané dlouholetou praxí pro naše klienty. Tento jedinečný komunikační nástroj Vám umožní nejen budovat povědomí o značce, vizibilitu, upevňovat důvěru a loajalitu zákazníků, ale lze jej využít například i pro zákaznický servis.

facebook

Klademe důraz na menší počet účastníků pro praktickou část, kde probereme Vaše konkrétní problémy a obavy v rámci Vašich Facebookových stránek a můžete sdílet zkušenosti ostatních účastníků kurzu.

Školení je určeno pro marketéry, pracovníky odpovědné za správu firemních profilů, PR manažery, správce obsahu webových stránek a e-shopů, případně pro každého, kdo se chce naučit, jak efektivně pracovat s touto sociální sítí.

 • Jaký je marketingový mix vhodný pro sociální média a sítě
 • Jak vypadá český i světový Facebook
 • Jaké nástroje mohou firmy na Facebooku využívat a k čemu slouží
 • Jak vytvořit firemní stránku, krok po kroku, s řadou praktických tipů
 • Jak firemní stránku spravovat, plnit a provozovat
 • Jak propojit webové firemní aktivity s aktivitami sociálním
 • Jak podnikat na Facebooku v souladu s pravidly
 • Jak komunikovat (ale také  jak nekomunikovat) na Facebooku
 • Jak měřit úspěšnost působení na Facebooku
 • Řešit krizové situace
 • Jak přispívat na Facebooku a odtajnění zákulisí Facebooku.

Pro termíny školení pro veřejnost nebo objednání soukromé školení u nás nebo u Vás ve firmě, které má také řadu výhod, nás kontaktujte na telefonním čísle 773 698 762 nebo nám pošlete zprávu

Cena: 3 950 Kč bez DPH za 5 hod školení na osobu

Stačí nám napsat na naši emailovou adresu nebo nám zaslat zprávu.

Od účastníků se nevyžaduje žádná odborná znalost, avšak vítáme i pokročilé účastníky, kteří si chtějí rozšířit znalosti a aktivně se zapojit do diskuze. Zajímá Vás, jak získat fanoušky, emaily, zákazníky a objednávky? Jak spravovat reklamní kampaně, remarketing a dynamický retargeting? Individuální školení bude pro Vás tím pravým. 

Výkonnostní internetový marketing

Výkonnostní marketing se zaměřuje na výkon, kterým chápeme konkrétní měřitelnou aktivitu v podobě splnění cíle kampaně uživatelem na Vašem webu.

Branding, rozvoj značky

Vytváříme pozitivní mediální obraz o značce, společnosti a její nabídce, posilujeme důvěryhodnost a zdůrazňujeme odlišnost klienta od ostatních. 

Tvorba webů a eshopů

Webdesign, tvorba nových webových stránek, microsite, vše splňující moderní požadavky. Postavte si web, co Vám bude vydělávat.

Sociální sítě a reklamní formáty

Strategie marketingu se dnes neobejde bez sociálních sítí, využijte jejich potenciálu i ve Vašem oboru.

Nákup médií

Kreativní zpracování mediaplánu v rámci všech dostupných formátů a médií s maximální efektivitou.

Reputation Management

Cílené aktivity směřující ke sledování, ochraně a ovlivňování reputace Vaší značky v rámci komunikační strategie.

Všechny služby