PR komunikace

PR komunikace nesmí chybět v marketingové strategii

Zařídíme pro Vás přímou cestou články v médiích. PR články v oborových, zpravodajských či jiných médiích zvyšují dohledatelnost Vaší firmy mezi velkou řadou konkurentů. Tato služba Vám pomůže nejen získat nové zákazníky, ale také budovat značku Vaší firmy, rozšiřuje povědomí a upevňuje Vaši pozici na trhu mezi ostatními konkurenty.


Distribuce tiskové zprávy do relevantních médií je nejrychlejší způsob, jak informovat o všem z Vaší společnosti napříč internetem. Tisková zpráva obsahuje nejaktuálnější a cenné informace týkající se například novinek o společnosti, značce, Vašich produktech, akčních cenách a mnoho dalšího. Výhodou je možnost opakovaného objednání ve chvíli, kdy se právě potřebujete zviditelnit, např. v sezóně nebo během určité akce, veletrhu apod.

Tiskovou zprávu nemůže psát a distribuovat kdejaký textař, jedná se o velmi sofistikovanou práci, kterou pro nás zajišťují profesionální PR manažeři s mnohaletou zkušeností v oboru. Online zveřejnění tiskových zpráv zajišťuje vysokou vizibilitu informací a přesný zásah cílové skupiny. Snažíme se vždy současně o vytvoření aktivního odkazu na Vaši stránku, tedy prolinkování, a tím zajištění přímé možnosti pro uživatele dostat se na stránky Vaší společnosti.

 Služba Tiskové zprávy zahrnuje:

 • Analýza komunikačních potřeb klienta
 • Analýza konkurence, mediálního prostoru, cílové skupiny a dalších klíčových ukazatelů
 • Doporučení médií, načasování, formátu a témat článku
 • Vytvoření tiskové zprávy pro relevantní novináře
 • Námi vytvořené články, které odsouhlasíte, následně vhodně odkomunikujeme v příslušných médiích s ohledem na stanovené klíčové ukazatele z PR analýzy a sestaveného mediaplánu.
 • Na konci kampaně obdržíte prezentaci se všemi vydanými články včetně jejich zhodnocení.

 Hlavní přínosy služby Tiskové zprávy:

 • Možnost prezentovat své produkty, svou firmu a značku v relevantních českých a/nebo slovenských médiích.
 • Možnost objednat produkt opakovaně, ideálně v době, kdy se mu to nejvíce hodí, což mohou být veletrhy, výstavy, krizová komunikace vůči konkurentovi nebo je-li zapotřebí postupně navýšit obrat a podpořit značku firmy.
 • Přehled mediálních článků o své firmě a o své hlavní konkurenci až 2 roky zpětně.
 • Reprezentativní zastoupení v relevantních českých a/nebo slovenských médiích.
 • Komunikace v reálném čase, tedy v řádu dnů až týdnů od objednání.


 

Výkonnostní internetový marketing

Výkonnostní marketing se zaměřuje na výkon, kterým chápeme konkrétní měřitelnou aktivitu v podobě splnění cíle kampaně uživatelem na Vašem webu.

Branding, rozvoj značky

Vytváříme pozitivní mediální obraz o značce, společnosti a její nabídce, posilujeme důvěryhodnost a zdůrazňujeme odlišnost klienta od ostatních. 

Tvorba webů a eshopů

Webdesign, tvorba nových webových stránek, microsite, vše splňující moderní požadavky. Postavte si web, co Vám bude vydělávat.

Sociální sítě a reklamní formáty

Strategie marketingu se dnes neobejde bez sociálních sítí, využijte jejich potenciálu i ve Vašem oboru.

Nákup médií

Kreativní zpracování mediaplánu v rámci všech dostupných formátů a médií s maximální efektivitou.

Reputation Management

Cílené aktivity směřující ke sledování, ochraně a ovlivňování reputace Vaší značky v rámci komunikační strategie.

Všechny služby