Microsites

Microsity jako marketingový nástroj

Vytvoříme koncepci, micrositu postavíme, zpropagujeme a pracujeme s ní jako nástrojem na podporu celkového cíle.

Microsity, nebo-li produktové stránky, jsou samostatné weby, které slouží k posílení značky, podpoře přímého prodeje konkrétního produktu či služby, zpropagování akce/soutěže nebo má jen informativní charakter.. Současně může být využita jako podpora SEO, kdy kvalitně vytvořený obsah a cílený linkbuilding podpoří Váš centrální web, případně plní jiný cíl. Microsity by ovšem neměly být cíleně dělané pro SEO. Měly by mít přidanou hodnotu, aby plnili svůj účel a měly přínos.

Naše microsity můhou být o jedné stránce případně mít i stránek několik. Obsahují administraci pro vlastní správu, jsou napojeny na Google Analytics pro měření statistik, je možné je propojit na sociální sítě. Vymyslíme Vám kreativní koncept z pohledu grafiky i obsahu, kterým oslníte Vaše zákazníky.  Každá stránka má unikátní a kvalitní obsah, má zajištěný kvalitní linkbuilding, je správně propojená i ven.

Další možnosti produktové stránky:

Výkonnostní internetový marketing

Výkonnostní marketing se zaměřuje na výkon, kterým chápeme konkrétní měřitelnou aktivitu v podobě splnění cíle kampaně uživatelem na Vašem webu.

Branding, rozvoj značky

Vytváříme pozitivní mediální obraz o značce, společnosti a její nabídce, posilujeme důvěryhodnost a zdůrazňujeme odlišnost klienta od ostatních. 

Tvorba webů a eshopů

Webdesign, tvorba nových webových stránek, microsite, vše splňující moderní požadavky. Postavte si web, co Vám bude vydělávat.

Sociální sítě a reklamní formáty

Strategie marketingu se dnes neobejde bez sociálních sítí, využijte jejich potenciálu i ve Vašem oboru.

Nákup médií

Kreativní zpracování mediaplánu v rámci všech dostupných formátů a médií s maximální efektivitou.

Reputation Management

Cílené aktivity směřující ke sledování, ochraně a ovlivňování reputace Vaší značky v rámci komunikační strategie.

Všechny služby