Branding a rozvoj značky

O Vaši značku musíte pečovat

Cílem brandingu je vždy maximalizovat povědomí o značce, posílit důvěryhodnost a sympatie a zdůraznit odlišnost od ostatních.

Internet je důležitý zdroj pro kontakt nejen s Vašimi zákazníky, ale je důležitý i pro interní komunikaci uvnitř firmy a slouží jako médium pro vztahy s novináři, partnery, dodavateli, investory či dalšími, kteří jsou důležitý pro úspěch Vaší společnosti. I proto je důležité vytvářet pozitivní mediální obraz o Vás a Vašich službách a produktech. Prakticky všechna ostatní média se v dnešní době odrazí právě na internetu, kde Vás a Vaši konkurenci budou všichni hledat, aby zjistili potřebné informace. Nevýhodou je obtížná měřitelnost. Je zde ovšem druhotný efekt a to samotný spokojený zákazník, který referuje svoje zkušenosti dál, a síla značky následně zvyšuje již měřitelný konverzní poměr z ostatních kampaní.

Jednotlivé zdroje komunikace ať jsou to reklamní formáty nebo sociální sítě by měly být v souladu.

Mimo jiné pro Vás zajistíme:

Výkonnostní internetový marketing

Výkonnostní marketing se zaměřuje na výkon, kterým chápeme konkrétní měřitelnou aktivitu v podobě splnění cíle kampaně uživatelem na Vašem webu.

Branding, rozvoj značky

Vytváříme pozitivní mediální obraz o značce, společnosti a její nabídce, posilujeme důvěryhodnost a zdůrazňujeme odlišnost klienta od ostatních. 

Tvorba webů a eshopů

Webdesign, tvorba nových webových stránek, microsite, vše splňující moderní požadavky. Postavte si web, co Vám bude vydělávat.

Sociální sítě a reklamní formáty

Strategie marketingu se dnes neobejde bez sociálních sítí, využijte jejich potenciálu i ve Vašem oboru.

Nákup médií

Kreativní zpracování mediaplánu v rámci všech dostupných formátů a médií s maximální efektivitou.

Reputation Management

Cílené aktivity směřující ke sledování, ochraně a ovlivňování reputace Vaší značky v rámci komunikační strategie.

Všechny služby