Zřejmě ten největší update Snapchatu v historii!

Autor: Lenka Kaclová | 06.07.2016 09:29

Neskutečné se stalo skutečností. Velká senzace pro svět Snapchaterů.

Novinka, která zahýbala sociální sítí

Detaily a jak bude fungovat.

 

Sociální síť, populární zejména mezi mladými, umožňuje kromě posílání zpráv, obrázků a smajlíků i uskutečňovat hovory a videohovory.

Dnes Snapchat uvedl „Vzpomínky, Memories.“ Nový prvek, který umožňuje veškeré záběry uložit v rozhraní aplikace a nahrát je znovu do „Příběhů“. Sekce „Stories“ nabízí mimo příběhů sledovaných přátel i obsah televizních stanic, velkých značek a hvězd.

Snapchat se tímto krokem posunuje z pozice „jsme pouze současnost.“ Uložením Vašeho obsahu, získáte možnost jeho úpravy a následně znovupoužití pro Vaše „Story.“ Tam se zobrazí s bílými okraji, které budou specifické pro vzpomínky.

„Vzpomínky“ mají své vyhledávání, můžete je sdílet nebo je ponechat pouze pro soukromé prohlížení.

Jednotlivé snapy jsou od sebe rozlišeny tvarově. Obdelníkové jsou samotné záběry. Kruhové příspěvky představují „Příběhy“ a nabízí náhled snapů, které obsahují. „Vzpomínky“ obsahují záložky ke zhlédnutí pouze snapů, pouze příběhů nebo kompletní nabídky záznamu kamery. Z kterékoliv záložky stačí označit a přidržet snap, čímž zpřístupníte novou nabídku: Editovat snap, přidat geooznačení, časové označení, přiřazení k součenému „Příběhu,“ kde se zobrazí s bílým rámečkem a časem, čímž  se odliší od ostatních záběrů jako „Vzpomínka.“ Můžete zvolit i více snapů pro svůj současný příběh, který pošlete svým kamarádům jako přílohu do zprávy.

 Podle všech je to největší update za pětiletou historii Snapchatu. Ten současně oznámil 150 miliónů aktivních denních uživatelů.

Zajímají Vás novinky digitálního marketingu a komunikace, jak pracovat s videem a nejrůznějšími aplikacemi. Nezapomeňte se přihlásit k jejich odběru našeho newsletteru nebo sledujte náš Twitter.

Autor

lenka-kaclova Lenka Kaclová

Jednatelka společnosti Just Media s.r.o., vášnivý workoholik, autorka a máma. Fascinuje jí svět sociálních sítí, budování značky, marketingové strategie a business coachingu. Připravuje řadu projektů nejen v rámci České republiky. Pomáhá růst živnostníkům i nadnárodním korporacím.

Výkonnostní internetový marketing

Výkonnostní marketing se zaměřuje na výkon, kterým chápeme konkrétní měřitelnou aktivitu v podobě splnění cíle kampaně uživatelem na Vašem webu.

Branding, rozvoj značky

Vytváříme pozitivní mediální obraz o značce, společnosti a její nabídce, posilujeme důvěryhodnost a zdůrazňujeme odlišnost klienta od ostatních. 

Tvorba webů a eshopů

Webdesign, tvorba nových webových stránek, microsite, vše splňující moderní požadavky. Postavte si web, co Vám bude vydělávat.

Sociální sítě a reklamní formáty

Strategie marketingu se dnes neobejde bez sociálních sítí, využijte jejich potenciálu i ve Vašem oboru.

Nákup médií

Kreativní zpracování mediaplánu v rámci všech dostupných formátů a médií s maximální efektivitou.

Reputation Management

Cílené aktivity směřující ke sledování, ochraně a ovlivňování reputace Vaší značky v rámci komunikační strategie.

Všechny služby