Twitter Moments jsou spuštěny

Autor: Lenka Kaclová | 06.10.2015 22:45

Snadné sledování velkých událostí z celého světa v nové záložce

Vybrané Momenty z celého světa

Twitter ohlásil spuštění funkce Moments v podobě nové záložky.

 

V praxi to znamená, že díky tomuto prvku bez ohledu na to, koho sledujete, se okamžitě dostanete k těm nejlepším okamžikům na Twitteru a to v podobě tweetů, obrázků, videí, GIFů a Vines. Jsou řízeny samotným Twitterem a jeho partnery mezi které patří mimo jiné Buzzfeed, Entertainment Weekly, Fox News, Mashable, NASA, New York Times, Vogue nebo Washington Post.

moments-1

Nevýhodou je standardně spuštění pouze pro USA. Zobrazit si je ale můžete již nyní, pokud najdete sdílený odkaz.

Každý okamžik je updatovaný výše uvedenými kurátory/moderátory. Update poznáte díky modré tečce v pravém horním rohu obrázku asociovaného s Momenty. U momentů jako předávání cen či sportovních událostí, u kterých jsou změny opravdu časté, bude možné si Momenty přenést na svou timeline a sledovat novinky v reálném čase bez nutnosti neustálého přepínání se zpět do záložky. To bude určitě praktické.

Když jste v detailu momentu, zobrazí se vám úvod s titulkem a popiskem. Při posunu níže hlouběji do příběhu se vám začnou objevovat obrázky a videa. Na konci Momentů je možné poslat Tweet a podělit se o ně včetně svých názorů s ostatními.

Zdroj: Webpronews.comBlog.twitter.com

Už jste viděli odkaz na nějaký Moment?

Autor

lenka-kaclova Lenka Kaclová

Jednatelka společnosti Just Media s.r.o., vášnivý workoholik, autorka a máma. Fascinuje jí svět sociálních sítí, budování značky, marketingové strategie a business coachingu. Připravuje řadu projektů nejen v rámci České republiky. Pomáhá růst živnostníkům i nadnárodním korporacím.

Výkonnostní internetový marketing

Výkonnostní marketing se zaměřuje na výkon, kterým chápeme konkrétní měřitelnou aktivitu v podobě splnění cíle kampaně uživatelem na Vašem webu.

Branding, rozvoj značky

Vytváříme pozitivní mediální obraz o značce, společnosti a její nabídce, posilujeme důvěryhodnost a zdůrazňujeme odlišnost klienta od ostatních. 

Tvorba webů a eshopů

Webdesign, tvorba nových webových stránek, microsite, vše splňující moderní požadavky. Postavte si web, co Vám bude vydělávat.

Sociální sítě a reklamní formáty

Strategie marketingu se dnes neobejde bez sociálních sítí, využijte jejich potenciálu i ve Vašem oboru.

Nákup médií

Kreativní zpracování mediaplánu v rámci všech dostupných formátů a médií s maximální efektivitou.

Reputation Management

Cílené aktivity směřující ke sledování, ochraně a ovlivňování reputace Vaší značky v rámci komunikační strategie.

Všechny služby