Správa více účtů na Instagramu

Autor: Lenka Kaclová | 10.02.2016 10:57

Nová aktualizace Instagramu konečně přináší správce více účtů.

Co přináší správa více účtů na Instagramu?

Únor 2016 přináší senzaci v podobě přepínání mezi jednotlivými profily Instagramu. Jak? Jaká jsou omezení?

 

Instagram spustil novou aktualizaci 7.15 pro iOS a Android a umožnil tak konečně  všem agenturám, marketérům a jednotlivcům, kteří se starají hned o několik profilů, je všechny spravovat z jednoho z jednoho mobilního zařízení. Aktualizace umožňuje správu více účtů tak, jak ji známe z Facebooku. Instagram nám tímto velmi dlouho očekávaným krokem ušetřil nejen práci, ale i čas. Do této doby se totiž bylo nutné vždy odhlásit a znovu přihlásit, pokud chtěl uživatel do jiného profilu.

Nová aktualizace má ale přesto svá omezení. Přepínat lze pouze mezi pěti účty. Další účty je nutné propojit již pod jiným přihlášením. Chcete-li si přidat další účet, staší jít do svého nastavení v pravém horním rohu a úplně dole v nabídce kliknout na možnost Přidat účet. Následně se vám u jména profilu bude vždy zobrazovat šipka dolů, kterou rozbalíte menu, ve kterém bude seznam všech Vámi spravovaných účtů mezi kterými můžete přepínat.

Jednotlivé účty přidáte v nastavení svého profilu přes jejich uživatelské jméno. Při přepnutí se do nového účtu  uvidíte všude svoji profilovou fotku, abyste vždy měli přehled, ve kterém profilu se právě nacházíte. Samotné přepínání funguje v záložce profilu, kde se u jména Vašeho profilu zobrazuje šipka dolů. Po rozjetí vidíte všechny účty, které máte přihlášeny. Když už máte přidaný účet a spravujete alespoň dva, další můžete přidat přímo z této nabídky.

screenshot-2016-02-10-10-55-15-1

screenshot-2016-02-10-10-47-56-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Upozornění či notifikaci na aktivitu uživatelů na Vašich profilech budete dostávat do jednoho feedu. V jednom rozhraní budou všechna upozornění od všech spravovaných profilů bez ohledu na to, který je zrovna aktivní. Pokud budete chtít určitý účet z Vámi spravovaných debrat, můžete tak učinit v nastavení svého účtu.

Pro další tipy na Instagramu sledujte účet @instatipy

Autor

lenka-kaclova Lenka Kaclová

Jednatelka společnosti Just Media s.r.o., vášnivý workoholik, autorka a máma. Fascinuje jí svět sociálních sítí, budování značky, marketingové strategie a business coachingu. Připravuje řadu projektů nejen v rámci České republiky. Pomáhá růst živnostníkům i nadnárodním korporacím.

Výkonnostní internetový marketing

Výkonnostní marketing se zaměřuje na výkon, kterým chápeme konkrétní měřitelnou aktivitu v podobě splnění cíle kampaně uživatelem na Vašem webu.

Branding, rozvoj značky

Vytváříme pozitivní mediální obraz o značce, společnosti a její nabídce, posilujeme důvěryhodnost a zdůrazňujeme odlišnost klienta od ostatních. 

Tvorba webů a eshopů

Webdesign, tvorba nových webových stránek, microsite, vše splňující moderní požadavky. Postavte si web, co Vám bude vydělávat.

Sociální sítě a reklamní formáty

Strategie marketingu se dnes neobejde bez sociálních sítí, využijte jejich potenciálu i ve Vašem oboru.

Nákup médií

Kreativní zpracování mediaplánu v rámci všech dostupných formátů a médií s maximální efektivitou.

Reputation Management

Cílené aktivity směřující ke sledování, ochraně a ovlivňování reputace Vaší značky v rámci komunikační strategie.

Všechny služby