Rozsviťte své vánoční fotografie s Google Plus

Autor: Lenka Kaclová | 08.12.2013 20:32

Google spustil automatickou úpravu fotek s vánoční tématikou.

Google se třpytí

Chcete potěšit své okolí krásnými fotkami, tady je tip, jak na to

Vánoce budou letos na Google plus zase o něco veselejší, tedy třpytivější. Tzv. Auto Awesome, česky označené jako „autogeniální úpravy,“ umožňuje již delší dobu vylepšovat fotografie i vytvářet zajímavá videa. Pro letošní Vánoce přidává dvě nová vylepšení.

Nahrajete-li na svůj profil Google Plus fotku se sněhem nebo něčím, co se třpytí jako vánoční stromeček, dekorace, svíčky a Google automaticky fotku obohatí o padající vločky nebo blikající světýlka. Původní obrázek Vám zůstane v albu a současně se vytvoří nový upravený od Googlu převedený do formátu GIF. O této změně dostanete upozornění, že tak nastalo. Někdy se může stát, že tato úprava chvíli trvá. Co zůstává zatím otázkou je, jak dlouho tato možnost bude fungovat. 

Tady máte naši fotografii vánočního stromečku ze Staroměstského náměstí.

  dsc-0030-twinkle

Jeden jsme pro Vás uložili na Vánoce i do titulní fotografie našeho Google Plus Profilu. Plánujete také přidat pár záběrů stromečků a zasněžených krajin? 

Autor

lenka-kaclova Lenka Kaclová

Jednatelka společnosti Just Media s.r.o., vášnivý workoholik, autorka a máma. Fascinuje jí svět sociálních sítí, budování značky, marketingové strategie a business coachingu. Připravuje řadu projektů nejen v rámci České republiky. Pomáhá růst živnostníkům i nadnárodním korporacím.

Výkonnostní internetový marketing

Výkonnostní marketing se zaměřuje na výkon, kterým chápeme konkrétní měřitelnou aktivitu v podobě splnění cíle kampaně uživatelem na Vašem webu.

Branding, rozvoj značky

Vytváříme pozitivní mediální obraz o značce, společnosti a její nabídce, posilujeme důvěryhodnost a zdůrazňujeme odlišnost klienta od ostatních. 

Tvorba webů a eshopů

Webdesign, tvorba nových webových stránek, microsite, vše splňující moderní požadavky. Postavte si web, co Vám bude vydělávat.

Sociální sítě a reklamní formáty

Strategie marketingu se dnes neobejde bez sociálních sítí, využijte jejich potenciálu i ve Vašem oboru.

Nákup médií

Kreativní zpracování mediaplánu v rámci všech dostupných formátů a médií s maximální efektivitou.

Reputation Management

Cílené aktivity směřující ke sledování, ochraně a ovlivňování reputace Vaší značky v rámci komunikační strategie.

Všechny služby